Home > SSL SERTİFİKALARI (TR) > CSR Oluşturma > Microsoft Exchange Servers > Microsoft Exchange 2007 Server CSR Dosyası Oluşturma

Microsoft Exchange 2007 Server CSR Dosyası Oluşturma

Başlat menüsünden "Exchange Server 2007" - "Exchange Management Shell" i seçiyoruz.Komut satırına aşağıdaki komutu yazınız.

New-ExchangeCertificate -GenerateRequest -KeySize 2048 -Path c:\etugra.txt -SubjectName "c=US, l=YourLocalityOrCity, s=YourStateOrProvince, o=YourCompanyInc, cn=YourFirstDomain.com" -DomainName YourSecondDomain.com, YourThirdDomain.com -PrivateKeyExportable:$true
 

Bu komutu burada tarayıcınızda bir çizgiye sığmayacak kadar uzun olsa da, tek satır olarak yönetimi konsoluna içine girmeniz gerekir.Tabii ki, size iki harfli ülke kodu dahil olmak üzere kendi organizasyonun detayları ile bu örnek komutta listelenen detaylarıdeğiştirmeniz gerekiyor (c =), şehir veya bölgede (l =) İl veya eyalet (ler =) ve kuruluşunuz yasal adı (o =).

  1. c:\ dizininde e-tugra.csr dosyasını bulacaksınız.csr dosyasını bir metin editörü ile açın ve (başlangıç ve bitiş etiketleri dahil) E-Tugra sertifika sipariş formu içine yapıştırın.

E-Tugra

Anasayfa

Bilgi Deposu

Hakkımızda

Referanslar

SertifikalarHizmetler

E-İmza

Yenileme

SSL

Zaman Damgası

İletişim

Müşteri Hizmetleri Satış ve Başvuru İşlemleriniz için;

0 850 532 23 14

Teknik Destek ve Kurulum için;

0 850 532 23 12

Sosyal Medya