Home > E-Tuğra Antivirüs > e-Tuğra Internet Security Pro

e-Tuğra Internet Security Pro

Bilgisayarınız tam bir koruma altına alınır. Bunu sağlamak için E-Tugra A.Ş kendi AR-GE merkezlerinde geliştirdiği aşağıdaki özelikleri kullanarak sağlar. Bunun yanında yine bulut teknolojisini kullanarak önemli dosyalarınızı (resim,video,word,excel vs..) bulut üzerinde saklayarak dosyalarınızı bilgisayar viruslerine ve bozulmalarına karşı korur.

 

5 Katmanlı Koruma ve 25 GB Bulut Yedekleme Teknolojisi:

1- Uygulama bazında güvenlik duvarı (Firewall)

- Bilgisayarınızda çalışan uygulamların dışarıya gönderdikleri veriyi ve dışarıdan gelen tüm verileri kontrol etmenizi sağlar. Hangi uygulamaların internete bağlanabileceği ve bilgi gönderebilieceğini kontrol etmenizi sağlar.

- Dışardan gelen tehlike ve ataklara karşı size koruma sağlar

E-Tugra İnternet security Pro paketinde bulunan savunma duvarı bilgisayarınızda çalışan uygulamaların sadece dışarıya bağlanmalarını otomatik ayarlar. Eğer bilgisayarınıza dışardan bir bağlanma isteği olursa savunma duvarı otomatik olarak red eder ve sizin onayınızı ister. Böylece dışardan bilgisayarınıza bağlanıp bilgilerinizin çalınmasını engeller.

- Güvenlik kuralları otomatik gelir.

Uygulama hali hazırda veritabını ile gelir. Böylece uygulama içinde gerekli tüm kuralları ve çözümleri kendi içinde çözebilmektedir.

 2 -WEB-Filitresi (HTTP traffic protection)

-Zararlı ve tehlikeli web sitelerini bloke eder.

eTugra internet security Pro, internette dolaşırken karşınıza çıkabilecek zararlı ve tehlikeli siteleri tespit eder ve sizi anında uyarır. Bilenen kayıtlı tehlikeli sitelere girildiğinde veri alışverişi bloke edilerek, zararlı virüslerden bilgisayarınızı korur. Bazı bilenen tehlikeli sitelerin adresleri sürekli veri tabanımızda tutularak siz siteye girer girmez bilgisayarınız koruma altına alınır. Eğer site veri tabanımızda yer alıyorsa, siteyi görebilirsiniz fakat siteden zararlı bir döküman veya uygulama indirilmesi engellenir.

- Kendinize ait tehlikeli ve zararlı web site listesi oluşturabilirsiiniz.

eTugra Internet Security Pro veritabanında bulunan ve web filitresine takılan sitelere ek olarak, sizler de aynı şekilde yeni tehlikeli web sitelerini girip kendi web filitrenizi oluştrabilirsiniz.

- İki tip bloklama: isterseniz siteyi komple bloklayabilirsiniz isterseniz de sadece siteden indirmeleri bloklayabilrsiniz.

 

3- Gelişimiş Antivirus Koruma Sistemi

Günümüzde PC’nizin ihtiyaç duyduğu tüm özelikleri kapsayan bir antivirus uygulamasıdır.

- Dosya kontrol sistemi

Bilgisayarınıza sızmak isteyen kötü niyetli dosyalar gerçek zamanlı bir şekilde tespit edilir ve karantinaya alınır.

- Günlük virüs veri tabanı güncellemesi sayesinde her zaman bilgisayarınız en güncel korumaya sahip olur. Yeni ortaya çıkan virüslere karşı koruma günlük sağlanır. Hali hazırda 3 milyon aşan virüs bilgisi veri tabanında mevcuttur.

- E-posta filtresi sayesinde size gelen e-postalar gerçek zamanlı kontrol edilir. E-postalar aracılığıyla bilgisayarınıza sızmaya çalışan kötü niyetli dosyalar e-posta filtre özeliği sayesinde anında engellenir.

- Heuristic analiz etme: bu yöntem sayesinde  yeni virusler veri tabanında olmasa bile tespit edilip gerekli koruma sağlanır. 

- Üç tip Tarama – Hızlı (Sistem dosyalarının kontrolü), Tüm bilgisayar  (Bilgisayarınızdaki tüm dosyalar taranır), İsteğe bağlı (Sizin belirlediğiniz dosyaların taranması).

4- Bilgisayarınızın performansını artırın

- Task Manager ve Startup Manager Modüleri. Bu iki modül sayesinde bilgisayarınız açılırken hangi programların otomatik başlatıldığını ve hangi programların sistemi kullandığını görebilirsiniz. Bu modülerden istediğini programı yönetebilirsiniz. Gereksiz ve PC’nizin performansını düşüren tüm programların nasıl çalışacağını burdan yönetebilirsiniz.

5- E-Yedek 25GB depolama alanı

 - E-Yedek , dosyalarınızın bir kopyasını güvenli ve online tutarak değerli dosyalarınızı korur. Kaç dosyanız ve dosya tiplieri (resim,video,müzik ve diğer tüm dosyalar) ne olursa olsun hepsini yedekler.Dosyalarınızı Güvende Tutar

E-Yedek, bilgisayarınızda bulunan dosyalarınızı korumak için arka planda sessizce çalışır.Tüm dosyalarınız herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan bulut üzerinde yedeklenir. Yine uygulama üzerinden Tek bir tıklama ile dosyalarınızı yedekten geri yükleyebilir ve bu sayede kaybolan veya zarar görmüş dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

 

E-Tugra

Anasayfa

Bilgi Deposu

Hakkımızda

Referanslar

SertifikalarHizmetler

E-İmza

Yenileme

SSL

Zaman Damgası

İletişim

Müşteri Hizmetleri Satış ve Başvuru İşlemleriniz için;

0 850 532 23 14

Teknik Destek ve Kurulum için;

0 850 532 23 12

Sosyal Medya